Fototapeta laminowana

On 29 maja 2011, in Porady tapetowanie wroclaw, by admin

Dla kogoś kto dba o to by rzeczy, które kupuje cechowały się dużą trwałością i służyły na lata napewno warte polecenia są fototapety laminowane.

Fototapeta wykonana z papieru i dobrze przyklejona powinna wytrzymać w sprzyjających warunkach parę lat.  Szczególnym zagrożeniem dla jej trwałości są koty i inne zwierzęta, które lubią bawić się z kolorowymi tapetami. Także małe dzieci mogą mieć  ochotę dodatkowo upiększyć fototapetę domalowując conieco sowimi flamastrami.

 

fototapeta zalaminowana

fototapeta zalaminowana

Niebezpieczne dla fototapety są także momenty kiedy niesiemy w ich pobliżu coś długiego lub dużego i możemy zawadzić jakąś ostrą powierzchnią o jej powierzchnię.

Innym zagrożeniem są wszelkiego rodzaju imprezy.  Nadmierne spożycie alkoholu może spowodować, że my lub nasi goście niechcący lub z premedytacją oblejemy  ścianę jakimś płynem.  Nie sposób wymienić wszystkich rodzajów cieczy, które mogą spłynąć po naszej fototapecie. Może to być po prostu,  wszystko.

 

Dlatego, aby dodatkowo zabezpieczyć fototapetę warto ją zalaminować. Zalaminowana fototapeta może być zmywana bez obawy, że zostanie uszkodzony nadruk. Brzmi niewiarygodnie, ale   można ją zmywać nawet mopem.

Fototapeta laminowana, to wybór dla lubiącyh trwałość i czystość.

Tagged with:
 

Comments are closed.Facebook login by WP-FB-AutoConnect