Jest wiele sposobów na oszukanie oka i powiększenie pomieszczenia bez wyburzania ścian. Wszystkie te rozwiązania są powszechnie stosowane przez architektów wnętrz i dzięki nim nawet w małych pomieszczeniach możemy czuć się dobrze, bez uczucia klaustrofobii.

Optyczne powiększenie pomieszczenia nie musimy stosować jedynie do małych pokoi czy kuchni. Możemy także nadać głębię całkiem rozległym miejscom, jeżeli tylko chcemy.Jedna z naszych ostatnich realizacji na przedmieściach Częstochowy dotyczyła przedpokoju w dużym domu.

fototapeta

Zastosowano w nim perspektywiczną grafikę przedstawiającą kolumny. Jest to zabieg dający bardzo mocne wrażenie głębi. Potęgowane jeszcze przez kolorystykę szarości i czerni widoczną na fototapecie, która harmonijnie nawiązuje do kolorów użytych w innych miejscach przedpokoju, także w bezpośrednim sąsiedztwie fototapety.

 

fototapeta w przedpokoju

Fototapeta będzie dyskretnie podświetlana przez otaczający ją szereg ledów i punktowo od dołu, przez światła zainstalowane przy listwie przypodłogowej. Na grafice też jest widoczne delikatna gra świateł, przedstawia ona bowiem w centralnym miejscu podświetlony plafon i oświetlone kolumny.

Całość jest wydrukowana na materiale posiadąjącym drobną strukturę piasku i płynnie laminowana z celu zapewnienia fototapecie maksymalnej trwałości i umożliwiającej jej łatwe czyszczenie.

Fototapety do nabycia w sklepie agatonstudio.pl

fototapeta z kolumnami

 

Comments are closed.Facebook login by WP-FB-AutoConnect