Naklejka w pokoju

On 6 października 2010, in Porady tapetowanie wroclaw, by admin

Często realizujemy usługę klejenia na ścianę naklejki.

Wydawać by się mogło, że  nic prostszego niż klejenie naklejki na ścianę nie ma. Takie przekonanie ma swoje korzenie w czasach kiedy mieliśmy do czynienia z prostymi naklejkami lub kalkomanią .

Dzisiejsze naklejki ścienne to wieloelementowe tatuaże ścienne, często o dużych rozmiarach. Niejednokrotnie produkowane są w kilku brytach. Ich montaż na ścianie przez jedną osobę, ze względu na rozmiary jest zadaniem karkołomnym i może zakończyć się klęską. Moment nieuwagi i papier z dekoracją może się niechcący skleić. Jeżeli to się stanie nawet na małej powierzchni, to klej jest tak silny, że wzór jest nie do uratowania.

Inne błędy to zbąblowanie się brytu naklejki, zgięcie foli ze wzorem, przyklejenie folii z  kawałkiem papieru, zgubienie części wzoru poprzez pozostawienie go na papierze transportowym, zagięcia, niedoklejenia, przedarcie wzoru poprzez zbyt szybkie odklejanie go od papieru transportowego.

tygrys - naklejka na ścianę, realizacja wrzesień 2010 (Kleczków)

Z drugiej strony są to dekoracje bardzo efektowne. Bogactwo oferowanych na rynku wzorów jest ogromne: abstrakcje, motywy etniczne, orientalne,roślinne, drzewa, zwierzęta, postacie, kaligrafia i wiele innych kategorii pozwala wyszukać  każdemu coś dla siebie.  Także duża gama kolorów umożliwia  wybranie takiego żeby dobrze pasował do innych elementów wnętrza.

Porad w przypadku kłopotów z naklejaniem tatuaży ściennych udzielamy pod numerem 697258921. Pod tym samym numerem można także zamówić usługę montażu takich naklejek.

 

Comments are closed.Facebook login by WP-FB-AutoConnect